Drodzy Czytelnicy!
 
Mamy dla Was propozycję prezentu na Dzień Matki! W czwartek 26 maja o godzinie 17.00 w naszej Bibliotece odbędzie się spotkanie autorskie z jedną z bardziej popularnych w ostatnich latach pisarką - Joanną Jax.
Zróbmy naszym Drogim Mamom niespodziankę i zabierzmy je na spotkanie. Oczywiście spotkanie adresowane jest dla wszystkich, nie tylko dla Mam.
 
Plakat kolorowy zapraszający na spotkanie autorskie z Joanną Jax, które odbędzie się 26 maja o godzinie 17.00 w Bibliotece w Połańcu, na plakacie pisarka siedząca przy stoliku w ogródku restauracyjnym, w tle kwiaty
 
Joanna Jax (właściwie Joanna Jakubczak) – powieściopisarka z Olsztyna. Oprócz pisania powieści maluje na szkle unikatową techniką warstwową, pasjonuje się literaturą biograficzną i grafiką.Zadebiutowała w 2014 roku Dziedzictwem von Becków, które zachwyciło zarówno recenzentów, jak i czytelników. Kolejne powieści: "Długa droga do domu" (2015) i "Piętno von Becków" (2016) ugruntowały status Joanny Jax jako pisarki. Miłośnicy jej twórczości entuzjastycznie przyjęli sześciotomowy cykl powieściowy – "Zemsta i przebaczenie" (2018), a także książkę "Syn zakonnicy" (2018). W roku 2018 i 2019 ukazał się cykl „Zanim nadejdzie jutro”, „Milczenie aniołów” oraz „Białe róże z Petersburga”.Głosami czytelników wybrana jako finalistka Festiwalu Pióro i Pazur na najbardziej wzruszającą powieść roku 2014. Laureatka Wawrzynu – Literackiej Nagrody Warmii i Mazur za rok 2016 (nagroda czytelników), dwukrotnie nominowana do Książki Roku 2017 i 2018 portalu Lubimy Czytać w kategorii „książka historyczna”.
 
 
Zapraszamy!
 
Wydarzenie organizowane jest w ramach Dyskusyjnych Klubów Książki.
Dofinansowano ze środków Instytutu Książki pochodzących z dotacji celowej Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.