28-230 Połaniec, ul. Stefana Czarnieckiego 5
tel. +48 15 8650 633
kontrastWersja dla niedowidzących
rozmiar A- A A+
Przeszukaj stronę w celu odnalesienia szukanej frazy
Biuletyn Informacji Publicznej Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Połańcu

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Połańcu
Zdjęcie budynku
Książki
Pani
previous arrow
next arrow
Biblioteka w Ruszczy funkcjonuje od grudnia 1955 roku. Filią Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Połańcu została w 1973 r. Mieści się w budynku Zespołu Szkół przy ulicy Szkolnej 2.

W listopadzie 2007 roku Filia otrzymała nowe pomieszczenie w budynku Zespołu Szkół w Ruszczy. Biblioteka została wyposażona w nowe stacjonarne regały biblioteczne, meble biurowe oraz sprzęt komputerowy.

Biblioteka obsługuje mieszkańców Ruszczy i sąsiednich miejscowości. Posiada bogaty księgozbiór liczący około 12 tyś. woluminów. Z usług biblioteki korzysta około 330 stałych czytelników.

 


Historia Biblioteki Publicznej w Ruszczy

Plik w formacie PDF - ściągnij Acrobat Reader'a

Godziny pracy:

poniedziałek         10.00 - 16.00
wtorek, środa:      8.00 - 16.00
czwartek, piątek: 10.00 - 18.00

okres wakacji (lipiec, sierpień): 8.00 - 16.00Filia Biblioteczna w Ruszczy udostępnia czytelnikom trzy stanowiska komputerowe podłączone do Internetu. Komputery są do dyspozycji czytelników w godzinach pracy Biblioteki. Korzystanie z Internetu jest bezpłatne. Znalezione informacje można zapisać na zakupionej u Bibliotekarza płycie CD lub wydrukować.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych

Dyskusyjne Kluby Książki
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej... Zamknij