28-230 Połaniec, ul. Stefana Czarnieckiego 5
tel. +48 15 8650 633
kontrastWersja dla niedowidzących
rozmiar A- A A+
Przeszukaj stronę w celu odnalesienia szukanej frazy
Biuletyn Informacji Publicznej Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Połańcu
~ Przed wejściem na teren biblioteki prosimy o zasłonięcie ust, nosa oraz dezynfekcję rąk ~
MIejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Połańcu
Zdjęcie budynku
Książki
Pani
previous arrow
next arrow

FLY MBBOOKS konkurs2 CNasza Biblioteka zaprasza dzieci do wzięcia udziału w konkursie na rysunek na okładkę książki Margarett Borroughdame „Jesień plecień - album wierszy jesiennych dla dzieci” organizowanym przez Wydawnictwo MBBooks.

Temat Konkursu:
„To co kocham w jesieni”.

Prace konkursowe powinny zawierać elementy charakterystyczne i najpiękniejsze wg. Autorów Prac dla jesieni: liście, drzewa, kasztany, żołędzie, ludziki z kasztanów i żołędzi, dynie, owoce jesienne charakterystyczne jesienne zabawy, czynności, sytuacje, itp. Prace rysunkowe powinny być wykonane na arkuszu papieru bloku rysunkowego gładkiego, białego, o wymiarze A3. Rysunek powinien zostać wykonany flamastrem w kolorze czarnym. Elementy rysunku powinny być obwiedzione konturem, czarnym flamastrem, środek elementu powinien pozostać niezakolorowany.

Praca nie powinna zawierać innych elementów graficznych takich jak: tytuł książki, nazwisko autora książki, zdjęcia, rysunek w wielu kolorach, elementy naklejone, elementy w kolorze innym niż kolor czarny, itp. Przykładowe wzory prac zamieszczone są na końcu tekstu.

Prace konkursowe wraz z załącznikami (dostępnymi na stronie http://www.mbbooks.eu/ ) można dostarczać do Biblioteki do 18 lipca 2016 roku.

Zapraszamy!

Więcej informacji na stronie organizatora konkursu http://www.mbbooks.eu/ lub w Bibliotece.

Przykładowe wzory prac:

wzór 1 wzór 2
Dyskusyjne Kluby Książki
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej... Zamknij